cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Peshk ne Zgare Si të gatuajmë peshk në zgare në mënyrë të përsosur? Shoqëruar me disa perime mund të kthehet mënyra juaj Read More
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Espetada Një shembull i përsosur sesi mund të bëhet një pjatë e shijshme me përbërësit më të thjeshtë, espetada portugeze Read More
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Sandwich Italian Një ndër recetat më të shijshme për sandwich. E pregatitur me bukë ciabatta tepër krokantë dhe e mbushur me Read More
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Mëngjes Anglez Një mëngjes anglez është një mënyrë vërtet e veçantë për të filluar ditën. Mëngjes i shijshëm, i përzemërt, por Read More

Recetat Kryesore

Këtu janë recetat tona speciale më të vlerësuarat dhe ato më të suksesshmet edhe në shtëpi.
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Anxhela K. 439 Recipes
Mini Cheesecakes Këto mini cheesecakes të shijshme me një kore krokante dhe mbushje të butë djathi krem janë të lehtë për Read More

Shikoni Videot me Receta

Këtu janë recetat në Video, ndiqni recetat hap pas hapi duke ndaluar videon sa herë që dëshironi.
Vegjetarian

Bota e Gjelbër

Nëse ju pëlqen kuzhina vegjetariane dhe vegane, ose dëshironi ta provoni për herë të parë, këtu do të gjeni recetat më të mira.

Zbuloni recetat
Bota e Gjelbër
Ëmbëlsirë

Shije e frutave

Pse të privoni veten nga ëmbëlsirat, hani atë që ju pëlqen. Zbuloni recetat tona të ëmbëlsirave të pasura me fruta të stinës.

Zbuloni recetat
Shije e frutave

Biskota të shijshme

Këtu janë recetat tona të biskotave, lëreni që tju përkëdhelin nga ëmbëlsia e tyre. Bërja e biskotave në shtëpi nuk është vetëm një kënaqësi e shijes por mbi të gjitha e aromës. Aromatizoni shtëpinë tuaj me humor të mirë.