Tost me perime - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.AuthorAnxhela K.
VlerësimiDifficulty

Nje zgjidhje e shpejte dhe per ju vegjetarianet. Nje tost i shpejt per ta marre me vete ne pune per ta shijur pa patur frike per kalorite qe do merrni.

Tost me perime - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Yields1 Serving
Prep Time2 minsCook Time5 minsTotal Time7 mins
Perberesit
Pergatitja
1
Tost me perime - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Prisni ne feta te holla specin e kuq, te verdhe dhe rrepen e kuqe.

2
Tost me perime - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Merrni 2 fetat e tostit dhe lyejeni secilen ane me djathin. Pasi e keni lyer me djathe vendosni specin, avokadon, fleten e sallates dhe rrepen. Mbeshtilleni dhe shijojeni.

Ingredients

Perberesit

Directions

Pergatitja
1
Tost me perime - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Prisni ne feta te holla specin e kuq, te verdhe dhe rrepen e kuqe.

2
Tost me perime - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Merrni 2 fetat e tostit dhe lyejeni secilen ane me djathin. Pasi e keni lyer me djathe vendosni specin, avokadon, fleten e sallates dhe rrepen. Mbeshtilleni dhe shijojeni.

Tost me perime