Tershere dhe banane - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.AuthorAnxhela K.
VlerësimiDifficulty

Jeni vone per pune, por mengjesi eshte vakti me i domosdoshem qe doni te konsumoni. Provoni kete recet per mengjes.
Kete recete mund ta beni dhe ne darke gati dhe e konsumoni ne mengjes.

Tershere dhe banane - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Yields1 Serving
Prep Time2 minsCook Time1 minTotal Time3 mins
Perberesit
Pergatitja
1
Tershere dhe banane - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Ne nje tas shtoni tershere, shtoni kanellë. Hidhni ujë të nxehtë dhe trazoni tersheren herë pas here. Lerini 1 Minut derisa te trashet. Shtoni banane të prerë dhe bajame për shije. Shijoni!

Ingredients

Perberesit

Directions

Pergatitja
1
Tershere dhe banane - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Ne nje tas shtoni tershere, shtoni kanellë. Hidhni ujë të nxehtë dhe trazoni tersheren herë pas here. Lerini 1 Minut derisa te trashet. Shtoni banane të prerë dhe bajame për shije. Shijoni!

Tershere dhe banane