Supë me perime dhe arra - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.AuthorAnxhela K.
VlerësimiDifficulty

Supe me perime dhe arra per te marre kalorite me te shendetshme te mundshme.

Supe me perime dhe arra
Yields1 Serving
Prep Time5 minsCook Time20 minsTotal Time24 mins
Perberesit
Pergatitja
1
Supë me perime dhe arra - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Në fillim prisni patatet, lulelakrën dhe shtojini në tigan me pak vaj ulliri. Përziejini mirë.

2
Supë me perime dhe arra - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Shtoni dy gota ujë dhe i lini të ziejnë për rreth 5 minuta. Rregullojeni atë me pak kripë dhe më pas vendoseni supën në blender. Shtojini panen.

3
Supe me perime dhe arra

Shërbejeni supën në një pjatë dhe shtoni arrat.

Category, CuisineCooking Method

Ingredients

Perberesit

Directions

Pergatitja
1
Supë me perime dhe arra - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Në fillim prisni patatet, lulelakrën dhe shtojini në tigan me pak vaj ulliri. Përziejini mirë.

2
Supë me perime dhe arra - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Shtoni dy gota ujë dhe i lini të ziejnë për rreth 5 minuta. Rregullojeni atë me pak kripë dhe më pas vendoseni supën në blender. Shtojini panen.

3
Supe me perime dhe arra

Shërbejeni supën në një pjatë dhe shtoni arrat.

Supë me perime dhe arra