Supe me domate dhe pana - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.AuthorAnxhela K.
VlerësimiDifficulty

Supe me domate dhe pana mjaft e fresket per stinen e nxehtete veres.

Supe me domate dhe pana
Yields1 Serving
Prep Time6 minsCook Time10 minsTotal Time16 mins
Perberesit
Pergatitja
1
Supe me domate dhe pana - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Shkrini gjalpin në një tenxhere mesatare. Skuqni qepën për disa minuta. Shtoni domate të copëtuar dhe gatuajeni për disa minuta.

2
Supe me domate dhe pana - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Shtoni lëng domate, pak kripë dhe 1 gotë lëng pule. Shtoni pak piper, krem të rëndë dhe gatuajeni për disa minuta. Shtoni majdanoz dhe përziejeni mirë.

3
Supe me domate dhe pana

Sherbejeni supen me pak nuke te thekur dhe pana siper dhe shijojeni.

Ingredients

Perberesit

Directions

Pergatitja
1
Supe me domate dhe pana - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Shkrini gjalpin në një tenxhere mesatare. Skuqni qepën për disa minuta. Shtoni domate të copëtuar dhe gatuajeni për disa minuta.

2
Supe me domate dhe pana - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Shtoni lëng domate, pak kripë dhe 1 gotë lëng pule. Shtoni pak piper, krem të rëndë dhe gatuajeni për disa minuta. Shtoni majdanoz dhe përziejeni mirë.

3
Supe me domate dhe pana

Sherbejeni supen me pak nuke te thekur dhe pana siper dhe shijojeni.

Supe me domate dhe pana