Smoothie me luleshtrydhe dhe mjaltë - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.AuthorAnxhela K.
VlerësimiDifficulty

Smoothie me luleshtrydhe dhe mjaltë fiks per stinen e veres per tu freskuar shendetshem.

Smoothie me luleshtrydhe dhe mjaltë
Yields1 Serving
Prep Time2 minsCook Time3 minsTotal Time5 mins
Perberesit
Pergatitja
1
Smoothie me luleshtrydhe dhe mjaltë - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Së pari, ndani në gjysmën e luleshtrydheve.

2
Smoothie me luleshtrydhe dhe mjaltë - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Në një blender shtoni qumështin, luleshtrydhet, mjaltin dhe i përzieni për rreth 30 sekonda.

3
Smoothie me luleshtrydhe dhe mjaltë

Shërbejeni të freskët në një gotë dhe shijojeni!

Ingredients

Perberesit

Directions

Pergatitja
1
Smoothie me luleshtrydhe dhe mjaltë - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Së pari, ndani në gjysmën e luleshtrydheve.

2
Smoothie me luleshtrydhe dhe mjaltë - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Në një blender shtoni qumështin, luleshtrydhet, mjaltin dhe i përzieni për rreth 30 sekonda.

3
Smoothie me luleshtrydhe dhe mjaltë

Shërbejeni të freskët në një gotë dhe shijojeni!

Smoothie me luleshtrydhe dhe mjaltë