Smoothie me Avokado dhe Cokollate - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.AuthorAnxhela K.
VlerësimiDifficulty

Une e dashuroj cokollaten. Por shpesh here mendoj versionin me te shendetshem per ta konsumuar. Provoni dhe ju kete smoothie fantastik me cokollate dhe avokado.

Smoothie me Avokado dhe Cokollate - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Yields1 Serving
Prep Time2 minsCook Time2 minsTotal Time4 mins
Perberesit
Pergatitja
1
Smoothie me Avokado dhe Cokollate - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Shtoni avokado, banane dhe qumësht çokollate në blender dhe përziejeni derisa të zbutet. Hidheni në një gotë dhe kënaquni!

Ingredients

Perberesit

Directions

Pergatitja
1
Smoothie me Avokado dhe Cokollate - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Shtoni avokado, banane dhe qumësht çokollate në blender dhe përziejeni derisa të zbutet. Hidheni në një gotë dhe kënaquni!

Smoothie me Avokado dhe Cokollate