Salmon me kungulleshka - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.AuthorAnxhela K.
VlerësimiDifficulty

Ereza te freskëta dhe salmon me kungulleshka do te jete dreka juaj pa shume kalori dhe yndyre.

Salmon me kungulleshka
Yields1 Serving
Prep Time10 minsCook Time20 minsTotal Time30 mins
Perberesit
Pergatitja
1
Salmon me kungulleshka - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Pastroni kungulleshkat dhe pritini në feta të holla. Shtoni pak vaj ulliri në një tigan. Skuqini feta kungujsh dhe shtoni pak kripë. Vendosini në një pjatë.

2
Salmon me kungulleshka - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Shtoni vaj ulliri në të njëjtën tigan. Skuqni salmonin vetem pak qe ta perfundoni ne furre. Shtoni kripë dhe piper. Shtoni angjinare, piper të kuq dhe 1 gotë verë të bardhë dhe përziejeni mirë.

3
Salmon me kungulleshka

Vendosni salmonin dhe kungull i njomë në një tave me leter kuzhine. Piqeni per disa minuta dhe me pas shërbejeni.

Category, Cooking Method,

Ingredients

Perberesit

Directions

Pergatitja
1
Salmon me kungulleshka - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Pastroni kungulleshkat dhe pritini në feta të holla. Shtoni pak vaj ulliri në një tigan. Skuqini feta kungujsh dhe shtoni pak kripë. Vendosini në një pjatë.

2
Salmon me kungulleshka - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Shtoni vaj ulliri në të njëjtën tigan. Skuqni salmonin vetem pak qe ta perfundoni ne furre. Shtoni kripë dhe piper. Shtoni angjinare, piper të kuq dhe 1 gotë verë të bardhë dhe përziejeni mirë.

3
Salmon me kungulleshka

Vendosni salmonin dhe kungull i njomë në një tave me leter kuzhine. Piqeni per disa minuta dhe me pas shërbejeni.

Salmon me kungulleshka