Sallatë verore - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.AuthorStiljana
VlerësimiDifficulty

Kjo recetë është perfekte për ditët e nxehta të verës, kur e vetmja gjë që dëshironi është një pjatë sa më e ferskët dhe e lehtë. Sallata verore ka në përmbajtje të saj domatet, qepë, ullinj, djath feta, kumkuat,si dhe shumë përbërës të tjerë. Kërkon fare pak kohë për tu pregatitur dhe rezultati do të jetë një pjatë shumë e shijshme. Shoqërojeni më bukë të thekur. Enjoy!

Yields1 Serving
Prep Time10 minsTotal Time10 mins
Produktet kryesore
1
Sallatë verore - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Fillimisht pregatisni gjithë përbërësit. Preni në copa të vogla domatet, qepën, kastravecin,kumkuat dhe kalojini në një tas të thellë. Shtoni sipër vajin e ullirit, kripë, piper, rigonin e freskët dhe djathin feta, përziejini. Sallata juaj është verore. Ju bëftë mirë !

Ingredients

Produktet kryesore

Directions

1
Sallatë verore - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Fillimisht pregatisni gjithë përbërësit. Preni në copa të vogla domatet, qepën, kastravecin,kumkuat dhe kalojini në një tas të thellë. Shtoni sipër vajin e ullirit, kripë, piper, rigonin e freskët dhe djathin feta, përziejini. Sallata juaj është verore. Ju bëftë mirë !

Sallatë verore