Sallate me Laker - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.AuthorAnxhela K.
VlerësimiDifficulty

Te gjitha sekretet per sallatë me laker me arome te persosur dhe kremoze i gjeni ne kete recete.

Sallate me Laker
Yields1 Serving
Prep Time5 minsTotal Time5 mins
Perberesit
Pergatitja
1
Sallate me Laker - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Në një tas shtoni lakrën, karrotën, kripën dhe trazojini mirë me duar.

2
Sallate me Laker - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Ndërkohë ne nje tas hidhni kos, majonezë, mustardë, kripë, piper dhe majdanoz. Trazojini mirë.

3
Sallate me Laker - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Shtoni salcën që përgatitëm në lakër. Shtoni lëng limoni dhe trazojeni përsëri.

Ingredients

Perberesit

Directions

Pergatitja
1
Sallate me Laker - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Në një tas shtoni lakrën, karrotën, kripën dhe trazojini mirë me duar.

2
Sallate me Laker - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Ndërkohë ne nje tas hidhni kos, majonezë, mustardë, kripë, piper dhe majdanoz. Trazojini mirë.

3
Sallate me Laker - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Shtoni salcën që përgatitëm në lakër. Shtoni lëng limoni dhe trazojeni përsëri.

Sallate me Laker