Sallatë me finok dhe misra - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.AuthorAnxhela K.
VlerësimiDifficulty

Sallatë me finok dhe misra kaq e shendetshme dhe shume e shijeshme.

Sallatë me finok dhe misra - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Yields1 Serving
Prep Time10 minsCook Time2 minsTotal Time12 mins
Perberesit
Pergatitja
1
Sallatë me finok dhe misra - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Në një enë qelqi shtoni sallatën e ajsbergut. Shtoni koprën dhe portokallin.

2
Sallatë me finok dhe misra - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Tani shtoni misrat, pak uthull balsamike, pak vaj ulliri, buke te thekur dhe djathe parmixhano.

Ingredients

Perberesit

Directions

Pergatitja
1
Sallatë me finok dhe misra - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Në një enë qelqi shtoni sallatën e ajsbergut. Shtoni koprën dhe portokallin.

2
Sallatë me finok dhe misra - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Tani shtoni misrat, pak uthull balsamike, pak vaj ulliri, buke te thekur dhe djathe parmixhano.

Sallatë me finok dhe misra