Salce Shoqeruese Per Patate - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.AuthorAnxhela K.
VlerësimiDifficulty

Patatet pa salce?! Mos gaboni, pergatiteni kete salce per pak minuta dhe bejeni vaktin tuaj perfekt.

Salce Shoqeruese Per Patate - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Yields1 Serving
Prep Time5 minsCook Time5 minsTotal Time10 mins
Perberesit
1
Salce Shoqeruese Per Patate - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Në një tas, shtoni majonezë, ketchup, spec djeges, kripe, piper i kuq & lëng limoni.

2
Salce Shoqeruese Per Patate - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Përziejini mirë.
Kjo salce reziston per 2 - 3 dite ne frigorifer.

CategoryCuisine

Ingredients

Perberesit

Directions

1
Salce Shoqeruese Per Patate - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Në një tas, shtoni majonezë, ketchup, spec djeges, kripe, piper i kuq & lëng limoni.

2
Salce Shoqeruese Per Patate - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Përziejini mirë.
Kjo salce reziston per 2 - 3 dite ne frigorifer.

Salce Shoqeruese Per Patate