Role levreku me perime - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.AuthorAnxhela K.
VlerësimiDifficulty

Role levreku me perime nese sot keni vendosur te gatuani lehteshem dhe shendetshem.

Role levreku me perime
Yields1 Serving
Prep Time15 minsCook Time25 minsTotal Time40 mins
Perberesit
Pergatitja
1
Role levreku me perime - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Fillimisht marinoni fileton e peshkut me pak kripë dhe piper. Në një tigan me vaj ulliri skuqni specat dhe kungullin.

2
Role levreku me perime - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Pastaj vendosini në fileto peshku dhe rrotulloni qe te skuqet nga te dyja anet.

3
Role levreku me perime - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Vendoseni në një tavë të vogël dhe sipër saj shtoni pak vaj ulliri. Vendoseni në furrë për 30 minuta në një temperaturë prej 180 gradë Celsius. Pasi të jetë gati, shërbejeni atë dhe shijoni vaktin tuaj!

Ingredients

Perberesit

Directions

Pergatitja
1
Role levreku me perime - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Fillimisht marinoni fileton e peshkut me pak kripë dhe piper. Në një tigan me vaj ulliri skuqni specat dhe kungullin.

2
Role levreku me perime - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Pastaj vendosini në fileto peshku dhe rrotulloni qe te skuqet nga te dyja anet.

3
Role levreku me perime - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Vendoseni në një tavë të vogël dhe sipër saj shtoni pak vaj ulliri. Vendoseni në furrë për 30 minuta në një temperaturë prej 180 gradë Celsius. Pasi të jetë gati, shërbejeni atë dhe shijoni vaktin tuaj!

Role levreku me perime