Granola me fruta pylli - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Granola me fruta pylli - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.AuthorAnxhela K.
Vlerësimi

Frutat e pyllit jo vetëm që janë të shijshme, por edhe të shëndetshme. Granola me fruta pylli do te jete embelsira juaj e preferuar.

Granola me fruta pylli
Yields1 Serving
Perberesit
Pergatitja
1
Granola me fruta pylli - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Në një tas, përzieni granolën me kos

2
Granola me fruta pylli - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Merrni nje tas te vogel dhe hidhni 1 luge recel. Me pas shtoni kosin me granola.

3
Granola me fruta pylli

Siper hidhini serisht recel. Lerini ne frigorifer per 15 minuta dhe me pas shijojini.

Ingredients

Perberesit

Directions

Pergatitja
1
Granola me fruta pylli - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Në një tas, përzieni granolën me kos

2
Granola me fruta pylli - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Merrni nje tas te vogel dhe hidhni 1 luge recel. Me pas shtoni kosin me granola.

3
Granola me fruta pylli

Siper hidhini serisht recel. Lerini ne frigorifer per 15 minuta dhe me pas shijojini.

Granola me fruta pylli