CokoBars - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.AuthorAnxhela K.
VlerësimiDifficulty

CokoBars te bera ne shtepi shume te shijeshme me fruta te thata dhe ju mund ti beni me cdo lloj shije qe deshironi.

CokoBars
Yields1 Serving
Prep Time10 minsCook Time15 minsTotal Time25 mins
Perberesit
Pergatitja
1
CokoBars - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Shkrini çokollatën me pak gjalpë. Mund të përdorni dy mënyra: shkrijeni atë në bain marie, ose shkrijeni atë në mikrovalë për 10 sekonda. Hapni të gjithë përzierjen në një tavë të vogël me letër alumini dhe hidhni sipër pishës, bajames, gjetheve të mentës dhe lëkurës portokalli të prerë në kubikë.

2
CokoBars - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Lëreni të ftohet në qoshe derisa të jetë e vështirë ose për një procedurë të përshpejtuar vendoseni në frigorifer.

CategoryCuisine

Ingredients

Perberesit

Directions

Pergatitja
1
CokoBars - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Shkrini çokollatën me pak gjalpë. Mund të përdorni dy mënyra: shkrijeni atë në bain marie, ose shkrijeni atë në mikrovalë për 10 sekonda. Hapni të gjithë përzierjen në një tavë të vogël me letër alumini dhe hidhni sipër pishës, bajames, gjetheve të mentës dhe lëkurës portokalli të prerë në kubikë.

2
CokoBars - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Lëreni të ftohet në qoshe derisa të jetë e vështirë ose për një procedurë të përshpejtuar vendoseni në frigorifer.

CokoBars