Çaj mali me lavandër dhe kamomil - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.AuthorStiljana
VlerësimiDifficulty

Edhe pse ditët e ftohta të dimrit duan edhe disa muaj të vinë, smund të lija pa ju tregua një recetë të cajit tim të preferuar. I pasur me aromë dhe plot me benefite, shpresojë shumë që edhe ju ta pëlqeni.

Yields1 Serving
Cook Time15 minsTotal Time15 mins
Produktet kryesore
1
Çaj mali me lavandër dhe kamomil - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Në një tenxhere me ujë shtoni të gjithë përbërësit dhe vendosini në zjarr derisa të vlojë. Lëreni të ziejë pak minuta. Kullojeni cajin në gota dhe ëmbëlsojeni me mjaltë ose sheqer. Ju bëftë mirë!

Category, , CuisineCooking Method

Ingredients

Produktet kryesore

Directions

1
Çaj mali me lavandër dhe kamomil - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Në një tenxhere me ujë shtoni të gjithë përbërësit dhe vendosini në zjarr derisa të vlojë. Lëreni të ziejë pak minuta. Kullojeni cajin në gota dhe ëmbëlsojeni me mjaltë ose sheqer. Ju bëftë mirë!

Çaj mali me lavandër dhe kamomil