Profili - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Profili - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Anxhela K.
Recetat e mia
Made Recipes
0 Recipes
Added Recipes
432 Recipes
Profili - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Espetada Një shembull i përsosur sesi mund të bëhet një pjatë e shijshme me përbërësit më të thjeshtë, espetada portugeze Read More
Profili - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Medovik Ëmbëlsirë e famshme ruse, medovik, është një tortë mjalti e dashur për strukturën e saj të butë dhe shijen Read More
Profili - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Kremes Një shtresë e trashë kremi vaniljeje, e vendosur në mes të dy shtresave të brumit të pluhurosur me sheqer Read More
Profili - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Lamington Lamington -et shpesh mbushen me krem ​​ose reçel, dhe disa receta përdorin tortë me pandispanje më të përballueshme në Read More
Profili - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Île Flottante Ndryshe nga shumica e ëmbëlsirave klasike franceze, île flottante ose ishulli lundrues është çuditërisht i thjeshtë për t'u bërë Read More
Profili - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Clafoutis Clafoutis zakonisht përgatitet në një tigan të rrafshët dhe të cekët, i cili lyhet me gjalpë dhe mbulohet me Read More
Profili - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Supë me misër Keni provuar ndonjehere supë me misër?! Del fantastike, kremoze dhe me nje shije teper delikate. Read More
Profili - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Tiramisu me fistika Tiramisu me fistika është një nder me të kërkuarat për sa i përket ëmbëlsirave italiane. Sot po sjellim një Read More
Profili - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Sallatë Niçoise Sallata Niçoise është një sallatë franceze me ton, bishtaja, vezë të ziera fort, domate dhe patate që është mjaft Read More
sallatë mesdhetare me qiqra
Gluten Free
+ 4
Low Calorie
Low Fat
Vegan
Vegetarian
Profili - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Sallatë mesdhetare me qiqra Kjo sallatë mesdhetare me qiqra e shëndetshme verore është e lehtë për tu bërë me të gjitha perimet dhe Read More
Havjar patëllxhani
Low Calorie
+ 3
Low Fat
Vegan
Vegetarian
Profili - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Havjar patëllxhani Havjar patëllxhani te tymosur shume te shijeshem dhe te shendetshem! E përkryer për tu shpërndarë mbi nje biskote kripsy Read More
Profili - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Queso Blanco Queso blanco me patate të skuqura është sigurisht ushqimi klasik i snack-ut, por përzierja e mishit të gatuar taco Read More
Profili - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Mesatare Beef Wellington Kjo recetë Beef Wellington është më e mira! Bazuar në recetën e Gordon Ramsay's Beef Wellington, nuk zhgënjeheni. Read More
Profili - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Mollë të pjekura Mollë të pjekura klasike! E mbushur me pekanë, kanellë, rrush të thatë, gjalpë dhe sheqer kafe. Read More
Profili - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Sallatë me patate Kjo është një sallatë me patate tradicionale ne gjermani! Shërbejeni atë të ngrohte, ose të ftohtë në Barbecue Read More
To Top