Profili - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Made Recipes
0 Recipes
Added Recipes
89 Recipes
Profili - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Perime në furrë Një tavë me perime, mjaft e shijshme, të marinuara me erëza të ndryshme dhe të pjekura në përsosmëri. Më Read More
Profili - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Sallatë me kuinoa Kjo recetë është e duhura për një vakt dreke, kur dëshironi të pregatisni dicka të shpejtë dhe mos lodheni. Read More
Profili - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Kallamar Kjo recetë me kallamar është thjeshtë magjike. Kërkon vetëm 4 përbërës, shumë pak kohë dhe si rezultat do të Read More
Profili - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Sallatë me fruta Ditët e nxehta gjatë kësaj vere kanë qënë të shumta dhe një ndër pjatat qëkam pregatitur më shpesh është Read More
Profili - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Limonadë me pjepër Jeni ende në kohë për ta provuar këtë recetë. Limonada me pjpër është një pije mjaft freskuese për ditët Read More
Profili - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Sallatë verore Kjo recetë është perfekte për ditët e nxehta të verës, kur e vetmja gjë që dëshironi është një pjatë Read More
Profili - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Liker mandarine Një recetë shumë e lehtë për të pregatitur në shtëpi likerin me mandarina. Një pije e cila do tju Read More
Profili - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Oriz meksikan Një pjatë meksikane e shpejtë dhe e lehtë për tu pregatitur. Orizi meksikan është i pasur me erëza dhe Read More
To Top