Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Qofte me mozarella Të shijshme dhe të thjeshta për t’u përgatitur, qoftet me mozarella janë një antipastë e shijshme, shumë e dashur Read More
Salca Marinara - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Gluten Free
+ 3
Low Lactose
Vegan
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Salca Marinara E pasur me vaj ulliri dhe hudhër, salca Marinara e bërë në shtëpi ka për qëllim të pasurojë gatimet Read More

To Top