Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Supë me misër Keni provuar ndonjehere supë me misër?! Del fantastike, kremoze dhe me nje shije teper delikate. Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Supë me brokoli I pasur me kripëra minerale, kalcium, hekur, fosfor dhe vitamina A, C, B1 dhe B2, brokoli është një perime Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Supë me spinaq Edhe pse gjatë ditë temperaturat janë aq të larta sa t'ju krijohet përshtypja se vera nuk ka përfunduar akoma, Read More
Supë me lakër
Low Calorie
+ 3
Low Fat
Vegan
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Supë me lakër Kjo recete vjeshte eshte një supë me lakër të lehtë, ushqyese per ditët e ftohta të dimrit. Read More

To Top