Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Avokado e skuqur Avokado e skuqur, një alternativë e shkëlqyer per snack kur ndjeheni te uritur ose kur jeni me diete. Read More
Tofu e skuqur
Vegan
+ 1
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Tofu e skuqur Nëse jeni duke kërkuar të zvogëloni marrjen tuaj të mishit, tofu e skuqur është një alternativë e shkëlqyer. Ndërsa Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Sallatë me fruta Ditët e nxehta gjatë kësaj vere kanë qënë të shumta dhe një ndër pjatat qëkam pregatitur më shpesh është Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Mesatare Burger me pulë Kjo recetë do të jetë e preferuara juaj. Mjalti dhe kanella i falin pulës një shije të mrekullueshme. Është Read More

To Top