Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Salce Tartari Salce Tartari e bërë në shtëpi që është jashtëzakonisht e shijshme. Provojeni me pak salmon te pjekur per te Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Pesto Brokoli Pesto brokoli e fresket e bere ne shtepi per ti bere pastat tuaja super te shijeshme. Read More
Baba ganoush
Halal
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Baba ganoush Baba ganoush është një salce e shijshme, e bere nga patëllxhanët dhe shume e perdorur ne lindjen e mesme. Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Krem Pasticerie Krem pasticerie është në thelb një krem i shijshëm, i pasur dhe i butë. Mund te them qe eshte Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Salcë ajvar Salcë ajvar është një nga shoqërueset më të mira për çdo vakt të ditës,përveç vakteve më tradicionale ne te Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Sallate me Laker Te gjitha sekretet per sallatë me laker me arome te persosur dhe kremoze i gjeni ne kete recete. Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Krem Karamel Salca e Krem Karamelit në shtëpi është e lehte për ta bërë! Merr vetëm 10 minuta, dhe gjithçka që Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Pesto Gjenoveze Pesto gjenoveze është një nga mënyrat më të mira për të shijuar borzilok të freskët në muajt e ngrohtë. Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Salcë Bolonjeze Salcë Bolonjeze e thjeshtë për tu bërë dhe mund të jetë në tryezë brenda 35 minutash. Përdoreni atë për Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Salcë Minjonet Merrni gocat e detit dhe shijojini në nje nivel tjetër me këtë recetë të salcë minjonet. Me shallots, uthull Read More

To Top