Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Havjar patëllxhani
Low Calorie
+ 3
Low Fat
Vegan
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Havjar patëllxhani Havjar patëllxhani te tymosur shume te shijeshem dhe te shendetshem! E përkryer për tu shpërndarë mbi nje biskote kripsy Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Queso Blanco Queso blanco me patate të skuqura është sigurisht ushqimi klasik i snack-ut, por përzierja e mishit të gatuar taco Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Salce Chilli Salce Chilli e pergatitur ne shtepi me pak pridukte dhe shume e thjeshte, per te gjithe ata qe pelqejne Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Gjalpë panje Gjalpë panje i lehtë për t’u bërë mund të përhapet në qumësht dhallë ose petulla kungulli, waffles ose krepa, Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Miks erëzash Kjo recetë për të pregatitur një miks erëzash është shumë e thjeshtë dhe e përkryer për të shtuar Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Salce Tartari Salce Tartari e bërë në shtëpi që është jashtëzakonisht e shijshme. Provojeni me pak salmon te pjekur per te Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Pesto Brokoli Pesto brokoli e fresket e bere ne shtepi per ti bere pastat tuaja super te shijeshme. Read More

To Top