Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Shurup me lavandër Shurupi i lavandrës është shumë i thjeshtë për tu pregatitur dhe kërkonë pak përbërës. Mund ta përdorni si pije, Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Manhattan Ju duhen vetëm tre përbërës kryesorë për të pregatitur këtë recetë klasike të koktejlit Manhattan në shtëpi. Ju do Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Spicy Margarita Jam shumë e lumtur që po ndaj me ju këtë recetë Margarite. “Hands doën” është margarita ime e preferuar. Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Americano Americano është një aperitiv mjaft i njohur dhe i duhuri për ditë e nxehta të verës, të cilin mund Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Mojito Luleshtrydheje Mojito luleshtrydheje lehtë dhe argëtuese për t'u përzier, dhe veçanërisht e shijshme gjatë sezonit të luleshtrydheve. Read More

To Top