Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Mesatare Rizoto me domate Kush do ti thoshte jo, një rizotoje me domate, djath parmesan dhe plot me përbërës të tjerë të cilët Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Rizoto me spinaq Rizoto me spinaq perfekte per stinen e veres. Pasi kombinoni perimet jeshile me nje pjate tuajen te preferuar. Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Oriz i zi me tartuf Oriz i zi me tartuf është një super pjate. Ka më shumë antioksidantë sesa boronicat me më pak sheqer Read More
Bullgur me mish pule
Low Calorie
+ 1
Low Fat
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Bullgur me mish pule Bullgur me mish pule nje gjellë pak e pazakonshme, e cila do t’iu kënaq me shijen e veçantë. Read More
supë me hikërr
Gluten Free
+ 2
Vegan
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Supë me hikërr Kjo supë me hikërr dhe kërpudha është një version pa glutensë. Plot aromë, dhe me siguri do të bëhet Read More

To Top