Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Mollë të pjekura Mollë të pjekura klasike! E mbushur me pekanë, kanellë, rrush të thatë, gjalpë dhe sheqer kafe. Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Akullore Mochi Akullore Mochi është një ëmbëlsirë e bërë nga mielli i ëmbël japonez i orizit me një mbushje akullore. Akullorja Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Mesatare Akullore e skuqur Akullore e skuqur është një ëmbëlsirë e bërë nga një lugë akullore që është ngrirë e ngurtë dhe e Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Mesatare Tortë Cannoli Tortë Cannoli përfshin gjithçka që ju pëlqen për kanolinë tradicionale. Cannoli janë një element kryesor i kuzhinës siciliane. Këto Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Babka wielkanocna Babka wielkanocna është një përfaqësim i vërtetë i festimit të ushqimeve të pasura pas agjërimit të Kreshmës. Read More

To Top