Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Sandwich Italian Një ndër recetat më të shijshme për sandwich. E pregatitur me bukë ciabatta tepër krokantë dhe e mbushur me Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Pizza Bianka Edhe pse njerëzit mendojnë se salca e bardhë është e ngjashme me salcën alfredo , por ka dallime. Pizza Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Pizza Hawaiiane Pizza Hawaiiane zakonisht mbulohet me salcë domate, djathë mocarela, proshutë të prerë në feta dhe ananas. Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Pretzels Eshte e vështirë t'i rezistosh ndjesise krokante te pretzel dhe aromes se gjalpit qe shreihet lehtesisht mbi to. Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Challah Me aromën e tij të pasur, pak të ëmbël, kore të artë me shkëlqim dhe brendësinë e jastëkut, challah Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Fokace me rozmarine Fokace me rozmarine të freskët është e lehtë për tu bërë dhe nuk duhet te mungoje ne tavolinen tuaj. Read More

To Top