Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Qofte me mozzarellaTë shijshme dhe të thjeshta për t’u përgatitur, qoftet me mozarella janë një antipastë shumë e dashur nga fëmijët, Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Sallatë me patateKjo është një sallatë me patate tradicionale ne gjermani! Shërbejeni atë të ngrohte, ose të ftohtë në Barbecue Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Qofte me mozarellaTë shijshme dhe të thjeshta për t’u përgatitur, qoftet me mozarella janë një antipastë e shijshme, shumë e dashur Read More
Frittata Spinaqi
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Frittata SpinaqiPo kërkoni pjatën e përsosur me vezë për një vakt fundjavë ose një natë "mëngjes për darkë"? Frittata spinaqi Read More

To Top