Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Manhattan Ju duhen vetëm tre përbërës kryesorë për të pregatitur këtë recetë klasike të koktejlit Manhattan në shtëpi. Ju do Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Spicy Margarita Jam shumë e lumtur që po ndaj me ju këtë recetë Margarite. “Hands doën” është margarita ime e preferuar. Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Americano Americano është një aperitiv mjaft i njohur dhe i duhuri për ditë e nxehta të verës, të cilin mund Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Mojito Luleshtrydheje Mojito luleshtrydheje lehtë dhe argëtuese për t'u përzier, dhe veçanërisht e shijshme gjatë sezonit të luleshtrydheve. Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Superman Shot Superman Shot kaq argetues me aromat dhe ngjyrat e shumta ne nje gote xhami. Mos pini shume se deheni! Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Margarita Cocktail Margarita Cocktail është një nga koktejet më të lehta që mund të bëni ne shtepi. Nje kombinim fantastik dhe Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Negroni Negroni është një nga koktejet më të famshëm italiane, me një shije të pagabueshme, e cila shërbehet në një Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Campari Spritz Aperitivi klasik italian! Koktejlet Campari Spritz dhe Aperol Spritz janë një mënyrë e mirë për tu freskuar gjatë ditëve Read More

To Top