Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Sallatë me patate Kjo është një sallatë me patate tradicionale ne gjermani! Shërbejeni atë të ngrohte, ose të ftohtë në Barbecue Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Karavidhe Karavidhe te gatuara ne avull, me nje shije kaq te mire per te gjithe ju qe adhuroni aromen dhe Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Mesatare Cheesecake Për sot kam rezervuar për ju recetën e Cheesecake. Zakonisht baza e cheesecake pregatitet vetëm me biskota dhe gjalpë, Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Krem Karamel Krem Karamel i shpejte, i fresket dhe teper i shijeshem. Sidomos ne stinen e veres eshte teper freskues. Read More
Sallate me Panxhar - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Low Calorie
+ 3
Low Fat
Vegan
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Sallate me Panxhar Sallata më e mirë e panxharit ka djathë dhie dhe një vinaigretë portokalli-balsamike. Eshte thjeshtë për t’u bërë, dhe Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Biskota Brownie Biskotat Brownies janë parajsa e biskotave, një përzierje çokollate dhe mirësie! Biskotat Brownies janë shumë krokante nga jashtë dhe Read More

To Top