Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Tiramisu me fistika Tiramisu me fistika është një nder me të kërkuarat për sa i përket ëmbëlsirave italiane. Sot po sjellim një Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Sandwich Italian Një ndër recetat më të shijshme për sandwich. E pregatitur me bukë ciabatta tepër krokantë dhe e mbushur me Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Recel me portokall Stina e dimrit është koha perfekte e portokallëve. Sot do tju tregojë një recetë sesi të pregatisni recel me Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Qofte me mozarella Të shijshme dhe të thjeshta për t’u përgatitur, qoftet me mozarella janë një antipastë e shijshme, shumë e dashur Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Tomatillo Salsa Verde Tomatillo Salsa Verde është vërtet e lehtë për tu bërë nga e para, gjithçka që ju nevojitet janë domate, Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Pizza Bianka Edhe pse njerëzit mendojnë se salca e bardhë është e ngjashme me salcën alfredo , por ka dallime. Pizza Read More
Lazanja me perime
Vegan
+ 1
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Mesatare Lazanja me perime Lazanja me perime është gjithmonë një zgjedhje e mirë ushqimi për një vegan. Read More

To Top