Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Greek-style Octopus Kjo recetë tradicionale Greke e oktapodit do t'ju bëjë të imagjino se jeni përsëri në ishullin tuaj të Read More
Sallate Mesdhetare
Low Calorie
+ 2
Low Fat
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Sallate Mesdhetare Sallate Mesdhetare nje sallate shumengjyreshe e mrekullueshme me plot vlera ushqyese dhe e fresket. Read More
Simite me susam
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Simite me susam Simite me susam nuk janë asgjë më shumë se unaza buke, të veshura me fara susami… por ato janë Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Mesatare Pasta Flora Pasta flora është një ëmbëlsirë e mrekullueshme e pregatitur nga një brum krokantë dhe me mbushje me shije të Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Mesatare Pasta Sfoglia Pasta sfoglia është një petë e veçantë e bërë kryesisht me gjalpë. Eshtë ideale si për torta të kripura, Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Kek Me Portokall Kjo recetë e përgatitjes së kekut me portokall është shumë e shëndetshme për fëmijët të shoqëruar me qumësht, pse Read More

To Top