Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Gurabije Ndonjëherë gjërat e thjeshta godasin. Ashtu si keto gurabije shtëpie të ngrohta e sapo dala nga furra. Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Akullore me avokado Akullore me avokado bën pjesë veren tuaj. Luksozisht i butë dhe krejt i shijshëm, do të trondisë ata skeptikë Read More
Buke Misri
Vegan
+ 1
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Buke Misri Bukë misri e përgatitur në shtëpi ka një shije fantastike. Buka e misrit gjithashtu mund të përdoret në shume Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Kulac Anglez Kulac anglez nje filxhan caji jane cifti perfekt i nje mengjesi ose pasditeje. Ato janë të lehta, të buta Read More

To Top