Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Baba ganoush
Halal
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Baba ganoush Baba ganoush është një salce e shijshme, e bere nga patëllxhanët dhe shume e perdorur ne lindjen e mesme. Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Pite Çdo kulturë, çdo kuzhinë duket se ka një variacion të disa bukëve me bazë drithërash ose drithërash që është Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Sarma Të shijshme sa s’ka më, lakrat e përgatitura si sarma janë padyshim një ndër gatimet më fantastike shqiptare. Read More
Bullgur me mish pule
Low Calorie
+ 1
Low Fat
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Bullgur me mish pule Bullgur me mish pule nje gjellë pak e pazakonshme, e cila do t’iu kënaq me shijen e veçantë. Read More
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Salce Shoqeruese Provojeni këtë salcë në Shawarma / Tortilla Wrap / Sandwich / Burger, pasi të provoni ... nuk do ta Read More

To Top