Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Sallate Mesdhetare
Low Calorie
+ 2
Low Fat
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Sallate Mesdhetare Sallate Mesdhetare nje sallate shumengjyreshe e mrekullueshme me plot vlera ushqyese dhe e fresket. Read More
Kungull i verdhe me pomodorini - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Gluten Free
+ 4
Low Calorie
Low Fat
Vegan
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Kungull i verdhe me pomodorini Kungull i verdhe me pomodorini eshte nje pjate e shendetshme dhe vegane per te gjithe ju veganet por edhe Read More
Supe me bizele dhe mente - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Low Calorie
+ 3
Low Fat
Vegan
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Supe me bizele dhe mente Kjo recetë e lehtë supe me bizele dhe mente është ajo që do ta bëni herë pas here kur Read More
Spinaq me fara pishe - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Low Calorie
+ 2
Low Fat
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Spinaq me fara pishe Spinaq me fara pishe nje sallate gourmet qe do tju kenaqi shijet dhe njekohesisht do tju ngopi pa shume Read More
Kerpudha tigani
Low Calorie
+ 3
Low Fat
Vegan
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Kerpudha tigani Kerpudha tigani të shuara lehtë në salcën e verës së bardhë, plot shije dhe arome te mire. Read More
Simite me susam
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Simite me susam Simite me susam nuk janë asgjë më shumë se unaza buke, të veshura me fara susami… por ato janë Read More
kek
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Mesatare Kek Nje kek fantastik me 2 shije te shkrira ne nje pjate te vetme. Ky kek do te mbushi shtepin Read More

To Top