Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Kungull i verdhe me pomodorini - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Gluten Free
+ 4
Low Calorie
Low Fat
Vegan
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Kungull i verdhe me pomodorini Kungull i verdhe me pomodorini eshte nje pjate e shendetshme dhe vegane per te gjithe ju veganet por edhe Read More
Supe me bizele dhe mente - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Low Calorie
+ 3
Low Fat
Vegan
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Supe me bizele dhe mente Kjo recetë e lehtë supe me bizele dhe mente është ajo që do ta bëni herë pas here kur Read More
Kerpudha tigani
Low Calorie
+ 3
Low Fat
Vegan
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Kerpudha tigani Kerpudha tigani të shuara lehtë në salcën e verës së bardhë, plot shije dhe arome te mire. Read More
Sallate shopska
Low Calorie
+ 3
Low Salt
Vegan
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Sallate Shopska Sallate shopska mbase mund të jetë ndër sallatat më të përdorura dhe më të famshme Bullgare. Read More
supë me hikërr
Gluten Free
+ 2
Vegan
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Supë me hikërr Kjo supë me hikërr dhe kërpudha është një version pa glutensë. Plot aromë, dhe me siguri do të bëhet Read More
Sallatë me hikërr
Low Calorie
+ 3
Low Fat
Vegan
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Sallatë me hikërr Kjo sallatë me hikerr e shëndetshme dhe e përzemërt dhe e lehtë mund të zëvendësojë darkën tuaj. Read More
Limonadë me shalqi
Low Calorie
+ 3
Low Fat
Vegan
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Limonadë me shalqi Kjo limonadë me shalqi duket e mrekullueshme por është shumë e thjeshtë për tu bërë. Perfekte për një feste Read More

To Top