Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Tavë me Kungull
Gluten Free
+ 3
Halal
Low Salt
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Tavë me Kungull Tavë me kungull te njomë te cilet mbështillen rreth një mbushje kremoze të djathit ricotta dhe parmixhan dhe vendosen Read More
Baba ganoush
Halal
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Baba ganoush Baba ganoush është një salce e shijshme, e bere nga patëllxhanët dhe shume e perdorur ne lindjen e mesme. Read More
Tarator me Kungull
Diabetic
+ 4
Gluten Free
Halal
Low Fat
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Tarator me Kungull Tarator me kungull eshte nje pjate perfekte per ditet e nxehta te veres. Mjafton ta vendosni pak ne frigorifer Read More

To Top