Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Kungull i verdhe me pomodorini - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Gluten Free
+ 4
Low Calorie
Low Fat
Vegan
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Kungull i verdhe me pomodorini Kungull i verdhe me pomodorini eshte nje pjate e shendetshme dhe vegane per te gjithe ju veganet por edhe Read More
supë me hikërr
Gluten Free
+ 2
Vegan
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Supë me hikërr Kjo supë me hikërr dhe kërpudha është një version pa glutensë. Plot aromë, dhe me siguri do të bëhet Read More
Tarator me Kungull
Diabetic
+ 4
Gluten Free
Halal
Low Fat
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Tarator me Kungull Tarator me kungull eshte nje pjate perfekte per ditet e nxehta te veres. Mjafton ta vendosni pak ne frigorifer Read More
Salca Marinara - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Gluten Free
+ 3
Low Lactose
Vegan
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Salca Marinara E pasur me vaj ulliri dhe hudhër, salca Marinara e bërë në shtëpi ka për qëllim të pasurojë gatimet Read More
Moscow Mule - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Gluten Free
+ 2
Vegan
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Moscow Mule Moscow Mule një pije alkoolike e athët dhe freskuese. Perfekte për të kaluar ditët e nxehta të verës, nën Read More
Speca të mbushura - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Gluten Free
+ 1
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Mesatare Speca të mbushura E di që do mendoni që nuk është e nevojshme të shkruhet një recetë për këtë pjatë kaq të Read More

To Top