Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

KusKus me perime
Diabetic
+ 4
Low Calorie
Low Fat
Vegan
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë KusKus me perimeKjo sallatë e shpejtë dhe e lehtë e perimeve verore është plot ngjyra dhe mjaft e shijeshme. KusKus me Read More
Tarator me Kungull
Diabetic
+ 4
Gluten Free
Halal
Low Fat
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Tarator me KungullTarator me kungull eshte nje pjate perfekte per ditet e nxehta te veres. Mjafton ta vendosni pak ne frigorifer Read More
Supe Me Brokoli - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Diabetic
+ 4
Low Calorie
Low Fat
Vegan
Vegetarian
Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.Recetat tona - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Supe Me BrokoliNjë ushqim komod që është i thjeshtë por i kënaqshëm. Kjo supë është bërë me përbërës të pasur si Read More

To Top