cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Karkaleca në zgarë Karkaleca në zgarë janë një pjatë shumë e thjeshtë, e shijshme dhe e shpejtë. Me këtë recetë, të pjekësh Read More
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Peshk ne Zgare Si të gatuajmë peshk në zgare në mënyrë të përsosur? Shoqëruar me disa perime mund të kthehet mënyra juaj Read More
Patate te Embla ne Zgare
Low Calorie
+ 3
Low Fat
Vegan
Vegetarian
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Patate te Embla ne Zgare Feta patate të ëmbla të pjekura në skarë dhe të lidhura me një salcë majdanoz-lime. Read More
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Gjalpë panje Gjalpë panje i lehtë për t’u bërë mund të përhapet në qumësht dhallë ose petulla kungulli, waffles ose krepa, Read More
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Biskota red velvet Biskota red velvet te cilat jane kaq te shijeshme dhe i gjeni shpesh neper pasticerite e qytetit me cmime Read More
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Mesatare Burger me pulë Kjo recetë do të jetë e preferuara juaj. Mjalti dhe kanella i falin pulës një shije të mrekullueshme. Është Read More

Recetat Kryesore

Këtu janë recetat tona speciale më të vlerësuarat dhe ato më të suksesshmet edhe në shtëpi.
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Anxhela K. 394 Recipes
E thjeshtë Akullore Mochi Akullore Mochi është një ëmbëlsirë e bërë nga mielli i ëmbël japonez i orizit me një mbushje akullore. Akullorja Read More
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Anxhela K. 394 Recipes
Mesatare Akullore e skuqur Akullore e skuqur është një ëmbëlsirë e bërë nga një lugë akullore që është ngrirë e ngurtë dhe e Read More
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Anxhela K. 394 Recipes
E thjeshtë Kafe meksikane Kafe meksikane nje kombinimi perfekt i kafesë së fortë, çokollatës dhe kanellës. Read More

Shikoni Videot me Receta

Këtu janë recetat në Video, ndiqni recetat hap pas hapi duke ndaluar videon sa herë që dëshironi.
Vegjetarian

Bota e Gjelbër

Nëse ju pëlqen kuzhina vegjetariane dhe vegane, ose dëshironi ta provoni për herë të parë, këtu do të gjeni recetat më të mira.

Zbuloni recetat
Bota e Gjelbër
Ëmbëlsirë

Shije e frutave

Pse të privoni veten nga ëmbëlsirat, hani atë që ju pëlqen. Zbuloni recetat tona të ëmbëlsirave të pasura me fruta të stinës.

Zbuloni recetat
Shije e frutave

Shijoni Mëngjesin

Vakti më i rëndësishëm i ditës. Drejtojuni recetave tona të mengjesit, merrni me vete idetë më të mira nga baret dhe hotelet më të suksesshëm direkt në shtëpinë tuaj.
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.

Biskota të shijshme

Këtu janë recetat tona të biskotave, lëreni që tju përkëdhelin nga ëmbëlsia e tyre. Bërja e biskotave në shtëpi nuk është vetëm një kënaqësi e shijes por mbi të gjitha e aromës. Aromatizoni shtëpinë tuaj me humor të mirë.
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Anxhela K. 394 Recipes
E thjeshtë Biskota red velvet Biskota red velvet te cilat jane kaq te shijeshme dhe i gjeni shpesh neper pasticerite e qytetit me cmime Read More
To Top