cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Karkaleca në zgarë Karkaleca në zgarë janë një pjatë shumë e thjeshtë, e shijshme dhe e shpejtë. Me këtë recetë, të pjekësh Read More
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Peshk ne Zgare Si të gatuajmë peshk në zgare në mënyrë të përsosur? Shoqëruar me disa perime mund të kthehet mënyra juaj Read More
Patate te Embla ne Zgare
Low Calorie
+ 3
Low Fat
Vegan
Vegetarian
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Patate te Embla ne Zgare Feta patate të ëmbla të pjekura në skarë dhe të lidhura me një salcë majdanoz-lime. Read More
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Qofte me mozarella Të shijshme dhe të thjeshta për t’u përgatitur, qoftet me mozarella janë një antipastë e shijshme, shumë e dashur Read More
Tavë me Kungull
Gluten Free
+ 3
Halal
Low Salt
Vegetarian
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Tavë me Kungull Tavë me kungull te njomë te cilet mbështillen rreth një mbushje kremoze të djathit ricotta dhe parmixhan dhe vendosen Read More
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Mëngjes Anglez Një mëngjes anglez është një mënyrë vërtet e veçantë për të filluar ditën. Mëngjes i shijshëm, i përzemërt, por Read More
Frittata Spinaqi
Vegetarian
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Frittata Spinaqi Po kërkoni pjatën e përsosur me vezë për një vakt fundjavë ose një natë "mëngjes për darkë"? Frittata spinaqi Read More

Recetat Kryesore

Këtu janë recetat tona speciale më të vlerësuarat dhe ato më të suksesshmet edhe në shtëpi.
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Anxhela K. 408 Recipes
E thjeshtë Cheesecake mjedër Cheesecakes me mjedër në kavanoza per te lehte dhe te shpejte per tu gatuar. Read More
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Stiljana 114 Recipes
E thjeshtë Supë me spinaq Edhe pse gjatë ditë temperaturat janë aq të larta sa t'ju krijohet përshtypja se vera nuk ka përfunduar akoma, Read More
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Stiljana 114 Recipes
E thjeshtë Recel me portokall Stina e dimrit është koha perfekte e portokallëve. Sot do tju tregojë një recetë sesi të pregatisni recel me Read More

Shikoni Videot me Receta

Këtu janë recetat në Video, ndiqni recetat hap pas hapi duke ndaluar videon sa herë që dëshironi.
Vegjetarian

Bota e Gjelbër

Nëse ju pëlqen kuzhina vegjetariane dhe vegane, ose dëshironi ta provoni për herë të parë, këtu do të gjeni recetat më të mira.

Zbuloni recetat
Bota e Gjelbër
Ëmbëlsirë

Shije e frutave

Pse të privoni veten nga ëmbëlsirat, hani atë që ju pëlqen. Zbuloni recetat tona të ëmbëlsirave të pasura me fruta të stinës.

Zbuloni recetat
Shije e frutave

Biskota të shijshme

Këtu janë recetat tona të biskotave, lëreni që tju përkëdhelin nga ëmbëlsia e tyre. Bërja e biskotave në shtëpi nuk është vetëm një kënaqësi e shijes por mbi të gjitha e aromës. Aromatizoni shtëpinë tuaj me humor të mirë.
To Top