cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Karkaleca në zgarë Karkaleca në zgarë janë një pjatë shumë e thjeshtë, e shijshme dhe e shpejtë. Me këtë recetë, të pjekësh Read More
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Peshk ne Zgare Si të gatuajmë peshk në zgare në mënyrë të përsosur? Shoqëruar me disa perime mund të kthehet mënyra juaj Read More
Patate te Embla ne Zgare
Low Calorie
+ 3
Low Fat
Vegan
Vegetarian
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Patate te Embla ne Zgare Feta patate të ëmbla të pjekura në skarë dhe të lidhura me një salcë majdanoz-lime. Read More
Kungull i verdhe me pomodorini - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Gluten Free
+ 4
Low Calorie
Low Fat
Vegan
Vegetarian
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Kungull i verdhe me pomodorini Kungull i verdhe me pomodorini eshte nje pjate e shendetshme dhe vegane per te gjithe ju veganet por edhe Read More
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
E thjeshtë Biskota red velvet Biskota red velvet te cilat jane kaq te shijeshme dhe i gjeni shpesh neper pasticerite e qytetit me cmime Read More

Recetat Kryesore

Këtu janë recetat tona speciale më të vlerësuarat dhe ato më të suksesshmet edhe në shtëpi.
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Stiljana 26 Recipes
E thjeshtë Negroni Negroni është një nga koktejet më të famshëm italiane, me një shije të pagabueshme, e cila shërbehet në një Read More
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Stiljana 26 Recipes
E thjeshtë Campari Spritz Aperitivi klasik italian! Koktejlet Campari Spritz dhe Aperol Spritz janë një mënyrë e mirë për tu freskuar gjatë ditëve Read More

Shikoni Videot me Receta

Këtu janë recetat në Video, ndiqni recetat hap pas hapi duke ndaluar videon sa herë që dëshironi.
Vegjetarian

Bota e Gjelbër

Nëse ju pëlqen kuzhina vegjetariane dhe vegane, ose dëshironi ta provoni për herë të parë, këtu do të gjeni recetat më të mira.

Zbuloni recetat
Bota e Gjelbër
Ëmbëlsirë

Shije e frutave

Pse të privoni veten nga ëmbëlsirat, hani atë që ju pëlqen. Zbuloni recetat tona të ëmbëlsirave të pasura me fruta të stinës.

Zbuloni recetat
Shije e frutave

Biskota të shijshme

Këtu janë recetat tona të biskotave, lëreni që tju përkëdhelin nga ëmbëlsia e tyre. Bërja e biskotave në shtëpi nuk është vetëm një kënaqësi e shijes por mbi të gjitha e aromës. Aromatizoni shtëpinë tuaj me humor të mirë.
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Anxhela K. 354 Recipes
E thjeshtë Biskota red velvet Biskota red velvet te cilat jane kaq te shijeshme dhe i gjeni shpesh neper pasticerite e qytetit me cmime Read More
cibo.al - cibo.al - Recetat gatimi, jo vetem pasta.
Anxhela K. 354 Recipes
E thjeshtë Muesli me kajsi Tani të gjithë mund të shijojnë muesli me kajsi per mengjes dhe me super energjike. Read More
To Top